KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6148808
nr 614 8808
Etsningar
4 st, 1800-tal, England, hästmotiv, 30x35
Utrop:
700 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 7 december 2009
kl 18:36:41
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
2.100 kr